حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۷

اقلام مورد نیاز جهیزیه به 450 زوج جوان گیلانی اهدا می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

اقلام مورد نیاز جهیزیه به 450 زوج جوان گیلانی اهدا می شود

شناسه : 142665005

اقلام مورد نیاز جهیزیه به 450 زوج جوان گیلانی اهدا می شود

 رشت - ایرنا - مسوول بسیج جامعه زنان سپاه قدس گیلان با اشاره به اجرای طرح پیوند آسمانی در حوزه های بسیج خواهران استان گفت: امسال در این طرح به 450 جوان زوج گیلانی اقلام مورد نیاز جهیزیه اهدا می شود.

به گزارش عصر دوشنبه روابط عمومی سپاه قدس گیلان به ایرنا، لعیا علی نژاد بیان کرد: طرح پیوند آسمانی از طرف سازمان بسیج جامعه زنان کشور چند سالیست که در سطح استان ها اجرا می شود و در این راستا خیرین در خرید اقلام مورد نیاز نوعروسان کمک می کنند.
وی افزود: این طرح با هدف ساماندهی کمک های مردمی برای کمک به امر خیر و خداپسندانه ازدواج جوانان نیازمند و تامین جهیزیه برای شروع زندگی مشترک و آبرومند و رفع دغدغه خانواده های مستمند که توان تامین جهیزیه را ندارند، اجرا می شود.
مسوول بسیج جامعه زنان سپاه قدس گیلان گفت: طرح پیوند آسمانی و مشارکت در این امر خداپسندانه قلب انسان های دردمند را روشن می کند و برای خیرین اعمال نیکی را برجای می گذارد.
علی نژاد نداشتن جهیزیه و عدم توان تامین آن را یکی از بزرگترین موانع ازدواج جوانان عنوان کرد.
وی با بیان اینکه بسیج جامعه زنان با توجه به اعتقاداتی که دارد به نوعروسان محروم در تهیه جهیزیه کمک می کند، اضافه کرد: طرح پیوند آسمانی در راستای آسان سازی ازدواج ها و کمک در خرید جهیزیه نوعروسان در حوزه های بسیج خواهران به اجرا درآمده است.
وی با بیان اینکه با ازدواج بموقع جوانان جلوی فساد در جامعه گرفته می شود، افزود: اجرای طرح پیوند آسمانی امسال نسبت به سال گذشته رشد داشته و به 450 نوعروس اقلام مورد نیاز جهیزیه اهدا می شود.
علی نژاد با بیان اینکه در اجرای طرح پیوند آسمانی خواهران بسیجی مناطق محروم در اولویت هستند، تصریح کرد: تشخیص اهدای جهیزیه به نوعروسان محروم بر عهده فرماندهان حوزه بسیج خواهران شهرستان ها است.