سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

اقدامات صدا و سیمای مرکز گیلان برای پاسداشت حماسه 9 دی - نمایش محتوای خبر

 

 

اقدامات صدا و سیمای مرکز گیلان برای پاسداشت حماسه 9 دی

شناسه : 363229493

معاونت سیمای مرکز گیلان با ویژه برنامه «حماسه بصیرت » در روز دوشنبه به مدت 70 دقیقه با پوشش و انعکاس تجمع مردمی درمیدان شهدای ذهاب شهر رشت به تبیین بصیرت و حماسه آفرینی و حضور پر شور مردم و مسوولان استان گیلان می پردازد .
صدای مرکز گیلان معاونت صدای مرکز گیلان با ویژه برنامه شهر ما از ساعت 8:45 تا 11:45 در روز دوشنبه 9 دی با بخشهای مختلف گزارش ،کارشناسی ،پیامهای مردمی بسته های صوتی مراسم بزرگداشت سالروز حماسه 9 دی را پوشش می دهد .
معاونت خبر رسانه استانی نیز با یک  گزارش ویژه خبری تلویزیونی،یک گزارش ویژه خبری رادیویی ،یک گفتگوی ویژه خبری،پوشش تجمعات مردمی در سراسر استان و ارسال به شبکه های سراسری و پخش از شبکه استانی ،انتشار روز 9 دی در فضای مجازی به طور ویژه این رویداد مهم را منعکس می کند .
تولید 14 پوستر و اینفو گرافی ،تولید پادکست «بررسی چگونگی رخداد راهپیمایی عظیم 8 دی در گیلان و 9 دی در کشور » تولید 8 ویدئو و کلیپ ،تولید و توزیع 8 مورد موشن گرافی و فلت موشن ،برگزاری جشنواره عکس و فیلم و دست نوشته ویژه 9 دی وپیشنهاد و همکاری تولید برنامه تلویزیونی با موضوع نقش فضای مجازی در فتنه 88 و آشوبهای اخیر از جمله اقدامات فضای مجازی صدا و سیمای مرکز گیلان برای حماسه 9 دی می باشد .