رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

اقدامات صدا و سیمای مرکز گیلان برای انعکاس رقابتهای بین المللی جهان پهلوان نامجو - نمایش محتوای خبر

 

 

اقدامات صدا و سیمای مرکز گیلان برای انعکاس رقابتهای بین المللی جهان پهلوان نامجو

شناسه : 366189340

صدا و سیمای مرکز گیلان برای انعکاس رقابتهای بین المللی جهان پهلوان نامجو با حضور 17 کشور در شهر رشت تلاشهای ارزنده ای انجام داد.
دکتر باقرزاده با بیان اینکه همکاران پر تلاش و متخصص معاونتهای صدا، سیما ، خبر ، فنی و فضای مجازی از هفته ها پیش از برگزاری این مسابقات با نشستها ، جلسات و بازدیدهای چند مرحله ای  از ورزشگاه 6000 نفری تدابیر لازم را برای انعکاس این رخداد مهم ورزشی در کشور انجام دادند گفت : پیگیری و استقرار واحد سیار 8 دوربینه در سالن 600 نفری، پیگیری و اجرای 22 کیلومتر فیبر نوری  اختصاصی از ورزشگاه تامرکز، ارسال تصاویر از طریق خط برگشت به تهران جهت استفاده در شبکه های سراسری و بخشهای خبری و حضور به هنگام همکاران و دست اندرکاران  معاونتهای صدا،سیما و خبر برای تهیه و پخش زنده مسابقات در ورزشگاه 6000 نفری شهر رشت و تولید محتوا و ارسال تصاویر و اخبار رقابتها از طریق معاونت فضای مجازی گوشه ای از اقدامات و تلاشهای همکاران برای پوشش مسابقات بین المللی جام فجر بود .
وی با اشاره به پخش زنده این رقابتها از شبکه های ورزش و سه و ارسال تصاویر تولیدی از شبکه های پرس تی وی ،جام جم و خبر
گفت :جام بین المللی فجر که جز مسابقات گزینشی المپیک 2020 ژاپن در رشته وزنه برداری می باشد که با حضور 34وزنه بردار از 13 کشور : ایران ،ارمنستان ،بنگلادش ،بوسنی و هرزگوین ،بلغارستان ،کامرون ،اندونزی ،عراق ،اردن ،قرقیزستان ،مغولستان ،نروژو ترکیه در قالب 13 شهید شهر رشت از 13 تا 15 بهمن برای کسب سهمیه المپیک در ورزشگاه 6000 نفری این شهرستان به رقابت پرداختند.
لازم به ذکر است محمود نامجومتولد شهر رشت وزنه‌بردار ایرانی بود که با سه مدال طلا، یک مدال نقره و دو مدال برنز مسابقات قهرمانی وزنه‌برداری جهان و همچنین یک مدال نقره و یک مدال برنز بازی‌های المپیک و یک مدال طلا و یک مدال برنز بازی‌های آسیایی (۵۶ کیلو) از پرافتخارترین وزنه‌برداران تاریخ ایران است. او همچنین دارای عناوین قهرمانی ایران در رشته‌های ورزشیِ کُشتی و زیبایی اندام بود. او نخستین ایرانی دارندهٔ نشان طلای جهان در ورزش است.