سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۸ مرداد ۱۴۰۰

اقتدار ملت ایران با وجود تمامی تحریم ها برای جهانیان اثبات شده است - نمایش محتوای خبر

 

 

اقتدار ملت ایران با وجود تمامی تحریم ها برای جهانیان اثبات شده است

شناسه : 36047836

اقتدار ملت ایران با وجود تمامی تحریم ها برای جهانیان اثبات شده است

             آستارا ـ ایرنا ـ امام جمعه شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: اقتدار ملت ایران اسلامی پس از گذشت بیش از سه دهه از حیات انقلاب و با وجود تمامی تحریم ها و فشارها برای جهانیان اثبات شده است.

 

به گزارش خبرنگار ایرنا ، حجت الاسلام کاظم حافظ نیا در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان مرزی بندر آستارا افزود: بیعت قلبی و عملی ملت ایران با امام خمینی(ره) باعث پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی شد.

وی با اشاره به اینکه 22 بهمن برای ملت ایران به مثابه عید فطر ، عید قربان و عید غدیر است ، اضافه کرد: مردم با مقاومت و ایستادگی اسماعیل های خود را در راه انقلاب قربانی کرده و با پیمان بستن با ولایت ، انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند.

امام جمعه آستارا اضافه کرد: امکانات مادی و معنوی کشور و خوداتکایی و خودباوری ملت در دوران پس از انقلاب با دوران پیش از آن، قابل مقایسه نیست چرا که انقلاب خیر و برکت را برای مردم ایران به همراه داشت.

وی اظهار کرد: هر سال که از عمر انقلاب سپری می شود ، علاقه و عشق مردم به نظام اسلامی بیشتر می شود.

وی با بیان اینکه راهپیمایی امسال 22 بهمن به خاطر فشارهای سران استکبار از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است ، افزود: امسال شور و حرارت مردم در راهپمایی یوم الله 22 بهمن برای ناامید کردن دشمنان نظام بیشتر از سال های گذشته باید به نمایش گذاشته شود.

خطیب جمعه آستارا در ادامه پرتاب موفقیت آمیز ماهواره بومی فجر به عنوان چهارمین ماهواره مختص متخصصین کشور را به ملت ایران تبریک گفت و اضافه کرد: پرتاب ماهواره فجر دارای پیام های گسترده زیادی بود که نشان داد مردم ایران با مقاومت و ایستادگی و تکیه بر علم دانشمندان و متخصصین هوافضا ، می توانند به موفقیت های بزرگی دست یابند.

حجت الاسلام حافظ نیا ادامه داد: بعد از پرتاب ماهواره و قرار گرفتن آن در مدار ، شیطنت های آمریکا نیز آغاز شد.

وی افزود: آمریکا و سایر کشورهای عضو گروه 1+5 بدانند که دیپلمات های ایرانی به غیر از مسائل هسته ای ، به مذاکره درباره مسائل دیگر نمی پردازند.

امام جمعه آستارا با تبریک به مناسبت روز نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: همافران ارتش در 19 بهمن 57 دیدار تاریخی را با حضرت امام خمینی(ره) داشتند که در آن دیدار، ضمن تجدید بیعت با ارزش ها و آرمان های انقلاب و رهبری، عشق و علاقه خود را به نظام با دفاع جانانه از کشور نشان دادند.

شهرستان مرزی آستارا در 200 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.