جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

افتتاح25طرح عمرانی درتالش - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح25طرح عمرانی درتالش

شناسه : 170079528

طرح عمرانی

 

25 طرح عمرانی امروز در تالش به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری صداو سیما این طرح شامل آب رسانی به 7 روستا، 7 طرح آب رسانی شهری، ساختمان جدید دادگستری و گازرسانی به 10 روستا است که با 200میلیارد و 989میلیون ریال هزینه اجرا شد.

با بهره برداری از25 طرح بیش از 15 هزار خانوار شهری و روستایی تاش از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی و گاز طبیعی بهره مند شدند.

استاندارگیلان درمراسم بهره برداری از طرح های تالش در مسجد جامع    انوش محله جوکندان گفت : دولت امسال با اختصاص اعتبارات عمرانی مناسب درصدد کاهش محرومیت است.

محمد علی نجفی به افتتاح هزار و 269 طرح عمرانی درهفته دولت امسال در گیلان اشاره کرد وافزود : برای اجرای این طرح ها بیش از 11 هزار و500 میلیارد ریال سرمایه گذاری وهزینه شد که نسبت به سال های 92 و 93 حدود 4 برابر بیشتر است.

وی به لزوم وحدت و همدلی بین اهل تشیع و تسنن اشاره کرد و گفت : خدمات دولت به طور مساوی بین این دو مذهب در گیلان ارائه می شود.

محمود شکری نماینده شهرستان های تالش، رضوانشهر و ماسال در خانه ملت هم به پیشینه فرهنگی و تاریخی شهرستان تالش اشاره کرد و گفت : اگرچه پس از پیروزی انقلاب اسلامی کارهای بسیار خوبی در این شهرستان شده اما دولت مردان برای فراهم کردن امکانات زیرساختی باید نگاه ویژه ای به این شهرستان داشته باشد.

منبع: خبرگیلان