جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

افتتاح مهمترین پروژه های آستارا در دومین سفر استاندار گیلان - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

افتتاح مهمترین پروژه های آستارا در دومین سفر استاندار گیلان

افتتاح مهمترین پروژه های آستارا در دومین سفر استاندار گیلان


فرماندار بندر مرزی آستارا از افتتاح مهمترین پروژه های شهرستان با حضور استاندار گیلان در 20 بهمن ماه خبر داد.

دکتر کیوان اسدپور در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه گیلان، با اعلام مطلب فوق اظهار کرد: 28 پروژه عمرانی، فرهنگی، تولیدی و خدماتی در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد که دو پروژه مهم مسکن مهر معلولین و سردخانه 2 هزار تنی همزمان با دومین سفر «دکتر محمدعلی نجفی» استاندار گیلان به این بندر مرزی، افتتاح می شود.

وی در ادامه با اشاره به ویژ گی های پروژه بزرگ مسکن مهر معلولین گیلان در آستارا، گفت: این پروژه 200 واحدي در زميني به مساحت 2.5  هكتار در 12 بلوك 16 واحدي در چهار طبقه با زيربناي مفيد هر واحد 80 مترمربع با پارکینگ، شوتينگ زباله، پكيج و فضای سبز و امکاناتی از قبیل آسانسور، راه پله و ورودی‌های ویژه معلولین احداث شده است.

فرماندار آستارا در خصوص تسهیلات اختصاص یافته به این پروژه تأکید کرد: علاوه بر آورده اشخاص، مبلغ 600 میلیارد ریال تسهیلات بانکی به این بخش اختصاص یافته است.

اسدپور در بخش دیگر سخنان خود در خصوص دیگر پروژه مهم قابل افتتاح در این ایام بیان کرد: سردخانه 2 هزار تنی، توسط بخش خصوصی و با اعتبار 22 میلیارد تومانی احداث شده است و براساس برنامه ریزی انجام شده بلافاصله پس از افتتاح مورد استفاده قرار می گیرد.

وی در پایان اضافه کرد: استاندار گیلان پس از شرکت در مراسم های افتتاح، از بندر چندمنظوره و گمرک زمینی این شهرستان بازدید می کند.

به گزارش ایسنا، بندر مرزی آستارا با 86 هزار نفر جمعیت در غرب گیلان و همجواری استان اردبیل و کشور جمهوری آذربایجان واقع شده است و بازرگانی، کشاورزی، دامپروری و صیادی مهمترین روش کسب و کار مرد منطقه را تشکیل می دهد.

ایسنا