رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

آغاز طرح نظارتی ویژه شب چله در گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز طرح نظارتی ویژه شب چله در گیلان

شناسه : 326233949

آغاز طرح نظارتی ویژه شب چله در گیلان

طرح نظارتی ویژه شب چله در گیلان آغاز شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از آغاز به کار طرح نظارتی ویژه شب چله در استان خبر داد .
رضا قشلاقی افزود: با نزدیک شدن به شب چله و لزوم نظارت بر واحدهای عرضه مواد غذایی ویژه این شب، طرح نظارتی ویژه با همکاری تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف آغاز شد.
وی گفت : واحدهای هدف در این طرح؛ عرضه کنندگان آجیل و خشکبار ، میوه و سبزی ، شیرینی و ماهی می باشند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از شهروندان خواست ، گزارش های تخلف واحدهای عرضه را به شماره 33365548 اعلام کنند تا اقدام قانونی در راستای ان انجام شود.
رضا قشلاقی در ادامه از جریمه 388 میلیون ریالی راکب موتور قاچاق در رشت خبر داد و گفت: یک دستگاه موتورسیکلت 600 سی سی هوندا قاچاق در رشت کشف و با حکم تعزیرات حکومتی به نفع دولت ضبط شد.
وی افزود : با رسیدگی به این پرونده در یکی از شعب تعزیرات استان ، تخلف مباشرت در قاچاق کالا محرز و حکم به ضبط موتور توقیفی به نفع دولت و پرداخت مبلغ 388 میلیون و 161 هزار و 874 ریال نیز در حق دولت صادر شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان گفت: همکاری مطلوب پلیس آگاهی و تعزیرات حکومتی عرصه بر قاچاقچیان کالا روز به روز بهتر می شود.
رضا قشلاقی افزود : در بازرسی های انجام یافته از واحدهای عرضه کالا ، تعداد 41 دستگاه انواع گوشی همراه ، تبلت و لوازم جانبی کشف و ضبط و پرونده تخلف 2 متهم جهت رسیدگی در شعب تعزیرات حکومتی به این مرجع ارسال شد.
 
منبع : خبر گیلان