جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

آغاز دومین جشنواره فرهنگی هنری فجر - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز دومین جشنواره فرهنگی هنری فجر

شناسه : 340132321

آغاز جشنواره فجر

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران گیلان؛ دومین جشنواره فرهنگی – هنری فجر از امروز در مجتمع فرهنگی-هنری خاتم الانبیاء رشت آغاز شد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت گفت: قرار است در این جشنواره 11روزه 65برنامه فرهنگی- هنری اجرا شود.
محمد حسن پور افزود: محفل انس با قرآن کریم،اجرای نمایش، موسیقی، فیلم،نمایشگاه هنرهای تجسمی –کتاب ، همایش ، شعر ،قصه دیجیتال و تجلیل از خانواده های مظم شهدا و مدافعان حرم وبرگزاری  جشن پیروزی انقلاب اسلامی از مهمترین برنامه های این جشنواره است.
وی با اشاره به اینکه هزار هنرمند و هنرجو با همکاری 80 آموزشگاه در دومین جشنواره فرهنگی – هنری فجر فعالیت دارند افزود: این جشنواره از دهم تا بیست و یکم بهمن ماه در مجتمع فرهنگی-هنری خاتم الانبیاء برگزار می شونند و علاقمندان می توانند همه روزه صبح ها از ساعت 10 تا 12 و عصرها از ساعت 15 تا 20 به صورت رایگان از برنامه های فرهنگی –هنری دیدن کنند.
در نخستین روز از دومین جشنواره فرهنگی-هنری فجر  نمایشگاه عکس انقلاب در گالری مارلیک این مجتمع فرهنگی-هنری گشایش یافت و در این نمایشگاه 33 قطعه عکس از 3 هنرمند رشتی به نمایش گذاشته شد.
نمایشگاه عکس انقلاب تا 15 بهمن ماه دایراست و علاقمندان می توانند از 9صبح تا 8شب از آن دیدن کنند.
دومین جشنواره فرهنگی – هنری فجر به مناسبت گرامیداشت  سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از دهم تا بیست و یکم  بهمن ماه  در مجتمع فرهنگی-هنری خاتم الانبیاء رشت برگزارخواهد شد. 

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران