جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

آغاز تولید سریال جایزه3 - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز تولید سریال جایزه3

شناسه : 357209408

آغاز تولید سریال جایزه3
مراسم آغاز تولید سریال جایزه 3 در روستای برکاده کوچصفهان برگزار شد . 
تهیه کننده و کارگردان سریال جایزه 3 با اشاره به پیش تولید این سریال در شهریور ماه امسال در کشور هند گفت : در ساخت  این  سریال  100 بازیگر و عوامل تولید حضور دارند و تولید بخش گیلان آن امروز در روستای برکاده کوچصفهان آغاز شد. حلوی تهیه کننده و کارگردان این سریال گفت : با توجه به استقبال مخاطبان از این سریال و همچنین همکاری پشتیبان مالی تلاش می کنیم فصل چهارم آن را با موضوع انتخابات مجلس در سال آینده آغاز کنیم.
سرپرست صداوسیمای مرکز گیلان در مراسم آغاز ساخت این سریال با تاکید براینکه بزرگداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی محوری ترین دستور کار صداوسیمای مرکز گیلان است ،گفت: این مرکز برنامه ریزی برای نکوداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را از بهمن سال گذشته آغاز کرد و در این مدت تلاش کرده با تمام توان در این زمینه برنامه سازی کند.
باقرزاده افزود: تولید کارهای فاخر نمایشی در رادیو و تلویزیون، ساخت مستندهای ارزشمند، برنامه های ترکیبی و گفتگو محور ، تولید موسیقی و سرود، گزارش های ویژه و مستندهای خبری و تولید محتوا در فضای مجازی از مهم ترین اقدامات صداوسیمای مرکز گیلان برای نکوداشت 40سالگی انقلاب است.
وی افزود: در بهمن 97تلاش می کنیم با برپایی جشن های بزرگ مردمی در شهرها و پخش آن از رسانه استانی شادی پیروزی انقلاب را بیشتر به خانه های مردم ببریم. کوچکی نژاد از نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی هم در این مراسم با تقدیر از هنرمندان صدا و سیمای مرکز گیلان گفت: شبکه باران از شبکه های پرمخاطب و فعال رسانه ملی ست که در سال های اخیر برای بسط و گسترش فرهنگ گیلان بسیار تلاش کرده است.
دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در مجلس هم در این مراسم گفت: صدا و سیمای مرکز گیلان توانسته با تولید آثار فاخر در سالهای اخیر بین مراکز استانها درخشش قابل توجهی داشته باشد .
مومنی زاده فرماندار رشت هم با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ بومی گیلان گفت: تولید برنامه های گردشگری و معرفی جاذبه های بومی این استان می تواند به اقتصاد بوم گردی گیلان کمک کند.