حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۷

آغاز بکار دومین اتاق عقد ازدواج آسان در گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز بکار دومین اتاق عقد ازدواج آسان در گیلان

شناسه : 157321831

آغاز بکار دومین اتاق عقد ازدواج آسان در گیلان

دومين اتاق عقد ازدواج آسان در گیلان  در رودسر راه اندازی شد.
رييس اداره اوقاف وامور خيريه شهرستان های رودسر و املش گفت: اين اتاق عقد در بقعه متبرکه امامزاده سيد ابو جعفر ابيض روستای ميانده رودسر راه اندازی شد.
حجت الاسلام پاکيزه افزود: این نخستین اتاق عقدی است که در بقاع متبرکه رودسر راه اندازی شد.
وی با بیان اینکه اتاق عقدی که در رودسر راه اندازی شد مخصوص زوج هاي جواني است که با مهريه کم زندگي مشترکشان را شروع می کنند تصریح کرد: هزينه اتاق و قرائت خطبه عقد براي زوج های جواني که با مهريه 5 تا 14سکه بهار آزادی زندگی مشترکشان را آغاز می کنند رايگان است.
رييس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان های رودسر و املش گفت: به زوج هاي جوانی که مهريه ازدواج شان 5 سکه است هديه سفر هوايي به مشهد مقدس و زوج هايي که مهریه ازدواج شان14سکه بهار آزادی است هديه سفر زميني به مشهد مقدس يا قم داده می شود.
حجت الاسلام پاکيزه افزود: هزینه تزئیین اتاق عقدی که در بقعه متبرکه امامزاده سيد ابو جعفر ابيض رودسر راه اندازی شد از نذورات این امام زاده تامین می شود. 
وی گفت: نخستين خطبه عقد در این اتاق را يک زوج رودسري با مهريه 5 سکه بهار آزادي و سفر به کربلاي معلا جاری شد.
رييس اداره اوقاف و امور خيريه رودسر و املش خاطر نشان کرد: هدف از ايجاد اتاق عقد ازدواج آسان در بقاع متبرکه ترويج مراسم ازدواج به سبک اسلامي، ازدواج آسان و الگوگيري زوج های جوان از سيره و روش زندگي ائمهم معصومین (ع) است.
 
منبع : خبرگیلان