رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

اعلام محدودیت ترافیکی محور رشت‌ـ‌ قزوین - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام محدودیت ترافیکی محور رشت‌ـ‌ قزوین

شناسه : 321044746

اعلام محدودیت ترافیکی محور رشت‌ـ‌ قزوین

فرمانده پلیس راه گیلان از اعمال محدودیت ترافیکی محور رشت ‌ـ‌ قزوین و بالعکس برای خودروهای سنگین و باربری تا روز جمعه هفته جاری خبر داد.
حسین محمدپور با اشاره به وضعیت راه‌های گیلان گفت: از صبح امروز شاهد ترافیک نیمه‌سنگین در محورهای مواصلاتی استان به‌ویژه قزوین‌ـ‌رشت بودیم که اکنون ترافیک روان شده است.
وی با بیان اینکه مسافران بسیاری وارد گیلان شده‌اند افزود: با توجه به تعطیلات آخر هفته محدودیت ترافیکی در محورهای رشت ‌ـ‌ قزوین و بالعکس و آستارا‌ـ ‌اردبیل و بالعکس برای خودروهای سنگین و باربری اعمال می‌شود.
فرمانده پلیس راه گیلان محدودیت ترافیکی را تا روز جمعه هفته کنونی عنوان کرد و گفت: محدودیت ترافیکی از ساعت هشت صبح فردا تا 23 شب اعمال می‌شود و این روند تا روز جمعه هفته جاری ادامه می‌یابد.
وی تردد انواع کامیون و تریلرها به استثنای حاملان مواد غذایی فاسدشدنی و سوختی در محورهای مذکور را ممنوع اعلام کرد.
محمدپور با بیان اینکه تمام محورهای گیلان به جز یک محور باز است و تردد در آنها جریان دارد، خاطرنشان کرد: محور پونل به خلخال به دلیل بارش‌های اخیر مسدود است.
وی با تأکید بر ضرورت رعایت قوانین رانندگی، متذکر شد: سرعت و سبقت غیرمجاز دو عامل مهم وقوع تصادفات مرگبار است و از رانندگان می‌خواهیم با سعه‌صدر رانندگی کنند.
فرمانده پلیس راه گیلان با بیان اینکه رانندگان حتماً استراحت کافی برای رانندگی داشته باشند، یادآور شد: خواب‌آلودگی یکی از عوامل وقوع واژگونی خودروهاست و امیدواریم رانندگان نکات ایمنی رانندگی را مورد توجه قرار دهند.
 
منبع : خبر گیلان