جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

اعلام برنامه گرامیداشت 4 شهید گیلانی حادثه 7 تیر - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام برنامه گرامیداشت 4 شهید گیلانی حادثه 7 تیر

شناسه : 251099609

اعلام برنامه گرامیداشت 4 شهید گیلانی حادثه 7 تیر

برنامه محوری گرامیداشت شهدای 7 تیر، شب 6 تیر در حسینه ابوالفضل العباس رشت برگزار می شود.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان امروز در نشست هماهنگی بزرگداشت شهدای هفتم تیر گفت : برنامه محوری گرامیداشت سالروز شهادت مظلومانه آیت ا.. بهشتی و 72 شهید حادثه تروریستی  7 تیر از ساعت 22 ششم  تیر با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین حاج صادقی جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار می شود.
حجت الاسلام و المسلمین  اشجری افزود : رسوایی حادثه تروریستی 7 تیرماه سال 60 تا ابد بر پیشانی دشمنان دین ، انقلاب و منافقان می ماند و خون شهدای مظلوم این حادثه دامن آنها را خواهد گرفت.
وی در ادامه با اشاره به رهنمود های رهبر معظم انقلاب درشناساندن بیشتر ابعاد شخصیتی شهدای 7 تیر به مردم بویژه به  نسل جوان گفت : باید با بهره گیری از هنر، تصویر و فضای مجازی نفاق و دروغگویی قدرت های استکبار و مدعی حقوق بشر بویژه آمریکای جنایتکار بیشتر انعکاس داد.
رئیس  شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به تقارن سالگرد شهادت شهید بهشتی با 21 رمضان شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع)  تصریح کرد : مظلومیت ویژگی بارز شخصیت آیت الله بهشتی است.
حجت الاسلام و المسلمین  اشجری به نگارش کتاب زندگینامه شهید حسن عضدی از شهدای گیلانی حادثه 7 تیر و ساخت  مستند زندگی این شهید و پخش آن  از صدا و سیمای مرکز گیلان اشاره کرد و افزود : امسال هم زندگی نامه شهید سیف الله عبدالکریمی دیگر شهید گیلانی حادثه تروریستی 7 تیر بصورت کتاب و فیلم مستند تهیه می شود و در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.
حسن عضدی، سیف الله عبد الکریمی، محمد صادق اسلامی و جواد سرافراز 4 شهید گیلانی حادثه تروریستی 7 تیر هستند.
 
 
منبع : خبر گیلان