جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

اعضای شورای اسلامی شهرهای شفت و احمد سرگوراب مشخص شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

اعضای شورای اسلامی شهرهای شفت و احمد سرگوراب مشخص شدند

شناسه : 64086603

شفت - فرماندار شفت گفت: با برگزاری چهارمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، اعضای شورای اسلامی شهرهای شفت و احمدسرگوراب از توابع این شهرستان مشخص شدند.

ˈجواد شفیعی ثابتˈ عصر یکشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا افزود: با برگزاری پرشکوه این انتخابات که همزمان با انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان شفت منجر به خلق حماسه مردم شد، ˈحسن رضایی قصبهˈ با کسب دو هزار و 14 رای، ˈعلی مهدویˈ با کسب یک هزار و 718 رای،ˈغلامرضا راد قصبهˈ با کسب یک هزار و 579 رای ،ˈبهروز جلیلی قصبهˈ با کسب یک هزار و 339 رای و ˈامیر صادقˈ با کسب یک هزار و 293 رای به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی شهر شفت از سوی مردم انتخاب شدند.

وی اضافه کرد: همچنینˈرحمت الله جعفر زاده توچائیˈ با کسب یک هزار و 50 رای و ˈمحمود عزیزی علیدوستˈ با کسب یک هزار و 16 رای به عنوان نفرات ششم و هفتم و اعضای علی البدل شورای اسلامی شهر شفت معرفی شدند.

فرماندار شفت در خصوص نتایج آرای انتخابات شورای اسلامی شهر احمدسرگوراب این شهرستان نیز اظهار کرد: در این دوره از انتخابات شورای اسلامی شهر در احمدسرگوراب، ˈجمشید عزیزی ماسولهˈ با کسب 855 رای،ˈآرین صفری احمدسرائیˈ با کسب 810 رای، ˈعلی رضائی مقدم ماسولهˈ با کسب 732 رای، ˈرحیم رفاهی ماسولهˈ با کسب 701 رای و ˈایرج دلجویی احمدسراییˈ با کسب 672 رای بیشترین آرای مردم این شهر را به خود اختصاص دادند.

شفیعی ثابت ادامه داد:ˈمیثاق رحیمی بدابیˈ با کسب 611 رای و ˈمحسن حامدی عثماوندانیˈ با کسب 578 رای به عنوان نفرات علی البدل شورای اسلامی شهر احمدسرگوراب شهرستان شفت انتخاب شدند.

فرماندار شفت ادامه داد: انتخابات شوراهای اسلامی همزمان با 24 خردادماه سالجاری در سراسر کشور در دو شهر و 102 روستای شهرستان با حضور حداکثری افراد واجد شرایط رای دادن برگزار شد.

وی یادآور شد: تعداد 120 صندوق در شعبات اخذ رای، برای جمع آوری آرای مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه این شهرستان با یک هزار و 900 نفر از عوامل اجرایی و نظارتی پیش بینی شده بود.

وی با بیان اینکه انتخابات این دوره به دلیل برگزاری همزمان دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال حماسه سیاسی و اقتصادی بنا به تاکیدات مقام معظم رهبری از حساسیت های ویژه ای برخوردار بود، گفت: هوشیاری و حضور همه جانبه مردم تاثیر مهمی در توسعه کشور و حفظ کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارد.

فرماندار شفت از حضور اقشار مختلف مردم در برگزاری انتخابات و خلق حماسه سیاسی قدردانی کرد.

شهرستان شفت در 25 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان بیش از 64 هزار نفر جمعیت دارد.

ایرنا