جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

اعزام دانش آموزان بسیجی شفتی به مناطق عملیاتی جنوب - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام دانش آموزان بسیجی شفتی به مناطق عملیاتی جنوب

شناسه : 308379311

اعزام دانش آموزان بسیجی شفتی به مناطق عملیاتی جنوب

۸۸ دانش آموز بسیجی از شفت به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می شوند.
مسئول بسیج دانش آموزی سپاه ناحیه شفت گفت : به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی، ۸۸ دانش آموز بسیجی پسر مقطع متوسطه دوم از این شهرستان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.
حسن شکوری افزود : به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی به همت سپاه ناحیه شفت ۸۸ دانش آموز پسر بسیجی مقطع متوسطه دوم این شهرستان در قالب کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.
وی با بیان اینکه این دانش آموزان در قالب کاروان راهیان نور اعزام می شوند گفت: این دانش آموزان به مدت 4 روز از مناطق شلمچه، اروندکنار، هویزه و طلائیه بازدید 
می کنند.
مسئول بسیج دانش آموزی سپاه ناحیه شفت با اشاره به آغاز هفته بسیج دانش آموزی، افزود : در این هفته بسیج دانش آموزی شهرستان شفت برنامه های متنوعی را برگزار می کنند.
وی غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا، برگزاری رزمایش دانش آموزی، تجلیل از دانش آموزان نخبه بسیجی در عرصه های علمی و ورزشی، هنری و قرآنی، دیدار با خانواده های شهدای دانش آموز، کوهپیمایی دانش آموزان مدارس پیشگام و حضور در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را از جمله برنامه های هفته بسیج 
دانش آموزی در شفت اعلام کرد.
شکوری همچنین به برگزاری مسابقه مقاله نویسی با موضوع « نقش دانش آموزان در اقتصاد مقاومتی » اشاره کرد و گفت : برگزاری یادواره ۱۵ شهید دانش آموز شفت و شهید مدافع حرم سجاد طاهرنیا از برنامه های شاخص این هفته است.
وی افزود : این مراسم در کلیه مدارس سطح شهر و به صورت متمرکز با حضور مسئولان شهرستان در مدرسه شهید علی انصاری دهستان جیرده برگزار می شود.
 
منبع : خبر گیلان