رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

اعزام تیم 5 نفره خبری گیلان به کربلای معلی - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام تیم 5 نفره خبری گیلان به کربلای معلی

شناسه : 314454147

اعزام تیم 5 نفره خبری گیلان به کربلای معلی

تیم 5 نفره خبری گیلان به کربلای معلی اعزام شد.
مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان گفت: تیم حرفه‌ای پنج نفره خبری از اصحاب رسانه استان به کربلای معلی اعزام شد.
محسن جعفری افزود: این تیم شامل سه خبرنگار، یک گزارشگر و یک عکاس است که مسئولیت تولید اخبار مربوط به اربعین کاروان‌های گیلان در کربلای معلی را برعهده دارند.
وی با بیان اینکه بیش از 50 رسانه گیلان نقش پررنگی در انتشار اخبار راهپیمایی میلیونی اربعین حسینی(ع) دارند گفت : بسیج رسانه گیلان فعالیت رسانه‌ها در موضوع اربعین حسینی(ع) را رصد و از رسانه‌های برتر تقدیر می‌کند.
مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان گفت : تعداد پنج رسانه این استان نیز خبرنگار خود را به راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی(ع) در کشور عراق اعزام شده‌اند.
جعفری با بیان اینکه اطلاع‌رسانی رسانه‌های استانی سبب تسهیل در امر ثبت نام و اعزام زائران گیلانی به همایش بزرگ اربعین شد افزود : رسانه‌های گیلان تا کنون بیش از 2 هزار و 165 خبر در خصوص اربعین حسینی(ع) منتشر کرده‌اند.
وی با اشاره به اینکه فعالیت رسانه‌های گیلان در خصوص این راهپیمایی جهانی تا 2 روز بعد از اربعین ادامه دارد گفت : پیش‌بینی می‌شود بیش از 24هزار گیلانی در راهپیمایی اربعین حسینی(ع) اعزام شوند.
مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان افزود : رسانه‌های گیلانی برای دریافت تصاویر و اخبار اختصاصی از راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی(ع) با شماره تلگرام 09117061567 در ارتباط باشند.
 
منبع : خبر گیلان