جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

اظهارات سرمربیان ملوان و استقلال تهران - نمایش محتوای خبر

 

 

اظهارات سرمربیان ملوان و استقلال تهران

شناسه : 63183298

سرمربی ملوان برد پرگل مقابل استقلال تهران را یک پیروزی بزرگ خواند .

دراگان اسکوچیچ در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی هفته ی بیست و هفتم لیگ برتر مقابل استقلال تهران در ورزشگاه تختی انزلی با تاکید بر بازی خوب بازیکنان تیمش در این بازی گفت : برد مقابل استقلال یک پیروزی بزرگ بود و بازیکنان ملوان کار فوق العاده ای کردند و خوب جنگیدند. وی تاکید کرد : ممکن است این برد در جایگاه تیم ما در جدول تاثیر زیادی نداشته باشد ولی، با توجه به فصل سختی که پشت سر گذاشتیم از این نتیجه بسیار راضی ام .

سرمربی تیم استقلال تهران هم برد ملوان را حق این تیم دانست و گفت : ملوان لایق این برد بود چون بازیکنان این تیم هم بهتر از ما دویدند و هم تاکتیکی تر بازی کردند. امیر قلعه نویی با اشاره به کیفیت نامناسب زمین بعد از بارش باران گفت : هر چند شرایط زمین در بازی ما بی تاثیر نبود اما نمی توان بازی خوب ملوانان و برد آنها را زیر سوال برد .

وی با تاکید بر اختلاف یک امتیازی استقلال با تیم نخست جدول افزود: هنوز به قهرمانی امیدواریم و این باخت چیزی را عوض نمی کند . سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران ،بازی تیمش را برای رقابت های آسیایی مناسب ندانست و گفت :با وجود اضافه شدن بازیکنانی چون تیموریان ،خسرو حیدری و مبعلی مطمئنا در آسیا اینگونه بازی نمی کنیم ./

 

منبع : خبرگیلان