جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

اسکوچیچ: شایسته پیروزی مقابل استقلال بودیم - نمایش محتوای خبر

 

 

اسکوچیچ: شایسته پیروزی مقابل استقلال بودیم

شناسه : 63957502

بندرانزلی - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی پس از بازی با استقلال تهران گفت: پیروزی بزرگی بود و در حالیکه سال سختی داشتیم، توانستیم در این دیدار به برتری دلچسب برسیم.

به گزارش ایرنا، «دراگان اسکوچیچ» عصر امروز (چهارشنبه) در کنفرانس خبری پایان دیدار تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و استقلال تهران در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در شرایط بد زمین، امروز بازیکنان ما واقعا عملکرد خوبی داشتند.

وی خاطرنشان کرد: از بازیکنان خود واقعا راضی هستم، البته اشکالاتی هم وجود داشت اما در مجموع کار فوق العاده ای صورت گرفت.

وی تصریح کرد: در این مدت همه می گفتند، این بازی برای تیم استقلال مهم است و برای ما اهمیتی ندارد اما همه متوجه شدند که این دیدار برای ما اهمیت زیادی داشت و به همه این موضوع را نشان دادیم که فقط برای برنده شدن وارد میدان می شویم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در واکنش به صحبت یکی از خبرنگاران در مورد ارتباط برتری ملوان با ضیافت شام سه شنبه شب مربیان دو تیم ملوان و استقلال گفت: امیدوارم دفعه بعد با هر کسی که خواستم شام بخورم و شام آینده من با «زلاتکو کرانچار» سرمربی تیم سپاهان اصفهان خواهد بود!

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عصر امروز (چهارشنبه) در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران در ورزشگاه تختی این شهرستان برابر استقلال تهران با نتیجه 4 بر 2 به برتری دست یافت.

ایرنا