رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

استقرار 390 نفر راهدار در جاده‌های گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

استقرار 390 نفر راهدار در جاده‌های گیلان

شناسه : 151029833

استقرار 390 نفر راهدار در جاده‌های گیلان

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، محمود ایران‌پرست صبح امروز در جمع راهداران استان با اشاره به فرا رسیدن تعطیلات عید فطر و موج دوم سفرهای تابستانی، اظهار کرد: با تعطیلات عید سعید فطر احتمال افزایش ورود مسافران به گیلان پیش‌بینی می‌شود.خبرگزاری فارس: استقرار 390 نفر راهدار در جاده‌های گیلان
وی با بیان اینکه راهداران گیلان برای ارائه خدمات به مسافران آماده هستند، تصریح کرد: با حداکثر نیروی نظارتی و ادوات و خودروها برای ارائه خدمات به مسافران و گردشگران آماده هستیم.
مدیر راهداری گیلان تامین ایمنی جاده‌ها و ارائه خدمات شایسته به مسافران را اولویت برنامه‌های این نهاد عنوان کرد و گفت: برای طرح سفرهای تابستانی راهداران گیلان آمادگی دارند.
وی از فعالیت 40 تیم راهداری با 250 دستگاه انواع خودروهای سبک، سنگین و نیمه‌سنگین در جاده‌های گیلان خبر داد و تصریح کرد: 390 نفر از کارکنان راهداری برای سفرهای تابستانی در مسیرهای مورد نظر مستقر می‌شوند.
ایران‌پرست با بیان اینکه مسافران پیش از اقدام به بازگشت از طریق تلفن گویا و شبانه‌روز 141 از وضعیت محورهای ارتباطی کشور اطلاع حاصل کنند، خاطرنشان کرد: از رانندگان می‌خواهیم در جاده‌های گیلان با صبوری و به دور از عجله و شتاب رانندگی کنند و از سبقت و سرعت غیرمجاز بپرهیزند.
وی با اشاره به اینکه در تعطیلات پایان هفته ترافیک سنگینی بر محورهای شریانی استان تحمیل می‌شود، یادآور شد: از رانندگان و مسافران می‌خواهیم برای بازگشت از گیلان برنامه زمانبندی داشته باشند و قبل از اتمام تعطیلات اقدام به این امر کنند.