جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

استاندارگیلان:تامین بموقع سوخت کشاورزان ازبروز خسارات جلوگیری می کند - نمایش محتوای خبر

 

 

استاندارگیلان:تامین بموقع سوخت کشاورزان ازبروز خسارات جلوگیری می کند

شناسه : 63992718

رشت- ایرنا- استاندار گیلان از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران خواست برای جلوگیری از بروز خسارات احتمالی، سوخت مورد نیاز کشاورزان را به موقع تامین کند.

به گزارش روز شنبه پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان به ایرنا ˈ محمدعلی نجفیˈ در نشست با مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با بیان اینکه این استان جزو استان های برتر در تولید محصولاتی همچون چای، برنج، ابریشم و بادام زمینی است، افزود: تأمین کامل سوخت مورد نیاز کشاورزان بسیار با اهمیت بوده و انتظار داریم با تأمین به موقع سوخت مورد نیاز بخش کشاورزی استان از بروز برخی مشکلات جلوگیری شود.

وی در ادامه سخنانش به احداث جایگاه های گاز طبیعی در برخی شهرستان های گیلان اشاره و تصریح کرد : این استان باتوجه به گردشگرپذیربودن ،نیازمند افزایش تعداد جایگاه های سی ان جی است و این ظرفیت در گیلان وجود دارد .

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران هم در این نشست گفت: با تمهیدات انجام شده هیچ مشکلی برای تأمین سوخت مورد نیاز کشاورزان در گیلان نداریم.

ˈمصطفی کشکولیˈ همچنین ایجاد جایگاه های سوخت به ویژه سی ان جی را از اولویت های مهم این شرکت در سال جدید عنوان کرد و گفت: شرکت پخش فرآورده های نفتی از ایجاد جایگاه های سی ان جی توسط بخش خصوصی استقبال می کند و تسهیلات و مشوق های خوبی هم در این زمینه در نظر گرفته است .

وی با بیان اینکه تأمین سوخت مورد نیاز بخش حمل و نقل ، نوسازی ناوگان عمومی تقویت می شود، افزود: وزارت نفت اقدامات موثری برای تأمین سوخت مورد نیاز مردم در بخش های مختلف اتخاذ کرده است.

ایرنا