رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

آزادگان عزت و عظمت را برای نظام جمهوری اسلامی ایران به ارمغان آوردند - نمایش محتوای خبر

 

 

آزادگان عزت و عظمت را برای نظام جمهوری اسلامی ایران به ارمغان آوردند

شناسه : 163447819

آزادگان عزت و عظمت را برای نظام جمهوری اسلامی ایران به ارمغان آوردند

 آستارا - ایرنا - امام جمعه موقت شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: آزادگان با بازگشت غرورآفرین به میهن اسلامی، عزت و عظمت را برای ما به ارمغان آوردند.

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام ناصر صالحی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان آستارا با تبریک به مناسبت در پیش بودن سالروز ورود آزادگان به ایران اسلامی افزود: صبر ، استقامت و ایستادگی آزادگان در برابر ظلم ها و جنایت های بی شمار دشمنان می تواند مایه عزت و افتخار برای ملت ایران اسلامی محسوب شود.
وی با اشاره به سالروز پیروزی قهرمانانه حزب الله بر ارتش صهیونیستی اضافه کرد: ملتی که شهادت ، ایثار و آزادگی را برای خود افتخار بداند؛ تحت هیچ شرایطی در برابر ظلم زیاده خواهان تسلیم نخواهد شد.
وی اعتماد به خدا و تکیه بر سلاح ایمان را از عوامل این پیروزی غرورآفرین عنوان کرد و گفت: آمریکا و رژیم صهیونیستی با دخالت نظامی خود در کشورهای اسلامی، قصد دست درازی به منابع ملی کشورها را داشته و دارند و در این راه از هیچ جنایتی سر باز نزده اند.
خطیب جمعه آستارا نقش آمریکا در به راه انداختن کودتای 28 مرداد سال 1332 را غیر قابل انکار اعلام کرد و ادامه داد: آمریکا با ادعایی واهی، مبارزه با داعش را بی نتیجه می خواند تا با ایجاد حاشیه امن برای آن گروهک تروریستی، برنامه مبارزه با عراق و سایر کشورهای اسلامی را با قدرت پیش بگیرد.
حجت الاسلام صالحی همچنین خواستار حضور پرشور مردم در صفوف نماز جماعت مساجد شد.
وی با بیان اینکه نهادینه شدن فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر می تواند جامعه را از هرگونه آسیبی ایمن کند ، گفت: شایسته است نیروی انتظامی و مردم در کنار اقدامات فرهنگی نظیر نصب پرده نوشته، نسبت به تذکر لسانی نیز همت کنند.
امام جمعه موقت آستارا با تبریک به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) تاکید کرد: دختران باید با الگو قرار دادن آن بانوی بزرگوار بیش از پیش به سمت رعایت حیا در ظاهر و رفتار خود حرکت کنند.
شهرستان آستارا در 200 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.