سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

آزادسازی بیش از 31 هکتار از اراضی ملی در گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

آزادسازی بیش از 31 هکتار از اراضی ملی در گیلان

شناسه : 309233064

آزادسازی بیش از 31 هکتار از اراضی ملی

با آزاد سازی اراضی در  6 ماهه نخست سالجاری این اراضی ملی به مبلغ 731میلیارد ریال به بیت المال بازگردانده شد.

به گزارش خبرنگارباشگاه خبرنگاران گیلان؛ مسئول روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان گفت :  در ابتدای این  جلسه سرهنگ نظمی فرماندهی یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان گیلان ضمن تشکر از پشتیبانی و حمایت های مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان به ارائه گزارش کار 6 ماهه نخست سال 95 پرداخت.

وی در خصوص وظایف یگان حفاظت گفت: جلوگیری از اخلال، تصرف، تجاوز، تخریب و دخالت در اراضی عمومی، تشکیل پرونده قضایی برای متخلفان، متصرفان و متجاوزان از وظایف و اختیارات این یگان می‌باشد.

در ادامه این جلسه مهندس علی خاوری مدیرکل راه و شهرسازی گیلان ضمن تشکر از سرهنگ نظمی فرماندهی یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان گیلان و همکارانشان جهت پیگیری موضوعات با جدیت و اقدامات خوب 6 ماهه نخست سالجاری  ، انتخاب ایشان را بعنوان فرمانده نمونه یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن  کشوری تبریک گفت.

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان تصریح کرد با توجه به موقعیت اقلیمی گیلان ، این استان بیشتر مورد توجه زمین خواران است ویگان حفاظت از اراضی ملی استان باید  مبارزه با زمین خواران را بزرگترین وظیفه خود بدانند.

مهندس خاوری با اعلام اینکه در 6 ماهه نخست سالجاری بااقدام به موقع تیم های گشت یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن مستقر در اداره کل راه و شهرسازی گیلان بیش از 31 هکتار از اراضی ملی به ارزش حدود 731 میلیارد ریال آزادسازی و به بیت المال بازگشت اضافه کرد: بیشترین رفع تصرفات از حیث ارزش ریالی مربوط به مرکز و شرق استان گیلان است.

وی با اشاره به اینکه همه باید به قانون احترام بگذارند افزود:از همه همکاران یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن  استان انتظار داریم با همه متصرفین با دید یکسان برخورد شود.

در پایان نشت از 4 نیروی برتر یگان حفاظت از اراضی ملی زمین و مسکن استان گیلان با اهدای لوح سپاس و جوایزی تقدیرشد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران