جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

اختصاص بودجه میلیاردی برای پژوهش های ورزشی - نمایش محتوای خبر

 

 

اختصاص بودجه میلیاردی برای پژوهش های ورزشی

شناسه : 282566452

اختصاص بودجه میلیاردی برای پژوهش های ورزشی

وزارت ورزش و جوانان امسال 30 میلیارد ریال اعتبار برای تهیه طرح های پژوهشی اختصاص داده است.
معاون فرهنگی ، آموزشی و پژوهشی وزارت ورزش وجوانان امروز در نخستین همایش ملی یافته های پژوهشی ادارات کل ورزش و جوانان استان ها که در رشت برگزار شد گفت :  اگر این اعتبار به درستی هزینه شود کافیست.
عبدالحمید احمدی با بیان اینکه  در زمان کنونی فقط  حدود 50 درصد از طرح های پژوهشی  وزارت ورزش و جوانان اجرا می شود افزود :  باید این مقدار حداقل به 80 درصد برسد.
محمدرضا فضلی سرپرست مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی وزارت ورزش وجوانان هم با اشاره به ثبت 145 طرح  پژوهشی در سامانه سمان این وزارتخانه گفت : از مجموع 40 طرح ارائه شده از استان های کشور 12 طرح برگزیده شد و در اولین همایش یافته های پژوهشی ادارات کل ورزش و جوانان استان ها ارائه می شود.
مسعود رهنما مدیرکل ورزش وجوانان گیلان نیز گفت : اگر ورزش با علوم روز و تحقیقات علمی بیشتر آمیخته شود ، بدون تردید مدال های زیادی در میادین بین المللی نصیب ایران خواهد شد.
نخستین همایش ملی یافته های پژوهشی ادارات کل ورزش و جوانان استان ها به مدت 2 روز با حضور مدیران کل ورزش جوانان  و دبیران شوراهای پژوهشی در سالن اجتماعات شرکت مخابرات گیلان برگزار می شود.
 کارگاه آموزشی این همایش هم با موضوعات طراحی تمرین ، عوارض دوپینگ و ساماندهی امور جوانان در یکی از هتل های رشت برگزار می شود.
 
منبع : خبر گیلان