جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

اجرای بیش از 200 برنامه در گیلان در هفته دفاع مقدس در گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای بیش از 200 برنامه در گیلان در هفته دفاع مقدس در گیلان

شناسه : 288986560

اجرای بیش از 200 برنامه در گیلان در هفته دفاع مقدس در گیلان

بیش از 200 برنامه رزمی - فرهنگی در هفته دفاع مقدس در گیلان اجرات خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مسئول ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس سپاه قدس گیلان امروز در جمع خبرنگاران گفت : محور برنامه های امسال تبیین روند استکبار ستیزی و تشریح ترفندهای امریکا در منطقه خاور میانه است.
سرهنگ عباس بایرامی با بیان اینکه مبارزه با جنگ نرم دشمنان نیز بخش دیگری از  ویژه برنامه های هفته ی دفاع مقدس در گیلان است تصریح کرد : بهره گیری از ظرفیت هنر و رسانه برای احیای جلوه های رزمی و فرهنگی دفاع مقدس با سلسله برنامه های فصل شیدایی  در دستور کار قرار گرفته و شهروندان علاقه مند می توانند هر شب بطور رایگان در لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان این برنامه را تماشا کنند.
وی برگزاری یادواره های شهدا ودیدار با خانواده های معزز آنان ، صبحگاه و رژه یگان های مختلف نیروهای مسلح ، محافل انس با قرآن ، نشست های فرهنگی – بصیرتی را از مهمترین برنامه های هفته گرامیداشت دفاع مقدس اعلام کرد و گفت : نقطه عطف این برنامه ها نواخته شدن زنگ ایثار و مقاومت در مدارس است که همزمان با نخستین روز بازگشایی مدارس در سوم مهر ماه اجرا می شود.
مسئول ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس سپاه قدس گیلان در ادامه از واگذاری صد واحد مسکونی ویژه محرومان استان در هفته ی دفاع مقدس خبرداد و گفت : تا پایان امسال این آمار به 700 واحد افزایش خواهد یافت.