جهش تولید | شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

اجازه نمی دهم یک ریال از اعتبارات برگشت داده شود - نمایش محتوای خبر

 

 

اجازه نمی دهم یک ریال از اعتبارات برگشت داده شود

شناسه : 36739602

اجازه نمی دهم یک ریال از اعتبارات برگشت داده شود

استاندار گیلان وی با بیان اینکه باید از تمام فرصتها جهت خدمت به مردم بهره برد، افزود: اجازه نخواهم داد حتی یک ریال از اعتبارات استانی و شهرستانی برگشت داده شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه گیلان، دکتر محمدعلی نجفی استاندار گیلان در افتتاح پروژه های شهرستان صومعه سرا با بیان اینکه انقلاب اسلامی متکی بر ارزشها و آرمانها بوده است، گفت: این انقلاب با حفظ استقلال، آزادی و متکی بر مردم و حضور گسترده آنها آغاز شده و این در حالیست که امروز هم پایبند به مردم است.

وی با اشاره به اینکه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بر حضور مردم و مردم سالاری تاکید داشته اند، گفت: رهبری معظم همواره در تمام فرمایشات خود بر حضور مردم در انقلاب تاکید دارند.

نجفی تصریح کرد: دهه فجر فرصتی است تا به میمنت و برکت انقلاب، پروژه های صورت گرفته را در این ایام بیان کنیم و امروز این فضا در استان گیلان فراهم است؛ چرا که با همه مشکلات، تحریم ها، محدودیت های اعتباری و... در جهت سازندگی کشور گام برداشته ایم و باید تلاش شود گیلان را زیباتر و آبادتر کنیم که انتظار و حق مردم است.

وی متذکر شد: گاهی اوقات به سبب اندیشه بسته فکری، جناحی و ... برخی افراد، اتفاقاتی رخ می دهد که زحمات انقلاب را هدر خواهد داد و این حق مردم است که از رویدادها، سیر عملیاتی پروژه ها اطلاع یابند.

نجفی با بیان اینکه در دهه فجر بالغ بر 933 پروژه با اعتبار هزینه شده دو هزار و 800 میلیارد تومان افتتاح می گردد، گفت: بالغ بر یک هزار و 600 میلیارد تومان از این میزان مربوط به بخش خصوصی است.

این مقام مسئول ادامه داد: در سال 93، پروژه های آموزشی با اعتباری بالغ بر 36 میلیارد تومان 106مدرسه افتتاح شد و در آینده ای نزدیک 54 مدرسه با اعتبار هزینه شده 35 میلیارد تومانی بهره برداری می شود که سهم صومعه سرا در حوزه آموزشی بالاست.

وی افزود: شهرستان صومعه سرا در قیاس با شهرستانهای دیگر استان از تعداد پروژه ها، آمار و ارقام استانی در جایگاههای رفیعی واقع است.

نجفی درخصوص افتتاح پروژه های آبرسانی گفت: افتتاح این پروژه ها علاوه بر تامین آب، سبب ارتقای سلامت و رفع مشکلات بهداشتی شهروندان می گردد.

وی با بیان اینکه باید از تمام فرصتها جهت خدمت به مردم بهره برد، افزود: اجازه نخواهم داد حتی یک ریال از اعتبارات استانی و شهرستانی برگشت داده شود.

استاندار گیلان در پایان خواستار حضور قدرتمند، پرشور و بانشاط مردم در ایام الله فجر بالاخص در راهپیمایی 22 بهمن ماه شد و گفت: همگان باید در روز پیروزی انقلاب در صحنه حضور یابیم تا این انقلاب را که متکی بر مردم بوده است به جهان و جهانیان نشان دهیم.


خبرگزاری ایسنا