جهش تولید | جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹

اتاق شیشه ای برای خدمت به مردم ایجاد می کنیم - نمایش محتوای خبر

 

 

اتاق شیشه ای برای خدمت به مردم ایجاد می کنیم

شناسه : 64154445

رئیس شورای شهر لاهیجان گفت: در شورا هم قسم شده ایم که اتاق شیشه ای برای خدمت به مردم ایجاد کنیم، هیچ کاری از دید مردم پوشیده نخواهد بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه گیلان، ابراهیم مهربان رئیس شورای شهر لاهیجان در دومین نشست با اصحاب رسانه های استان گیلان در تشریح اهداف و برنامه های شورای اسلامی گفت: مدیریت شهری فقط برعهده شورا و شهرداری نیست و عوامل و شرایط مختلف بر مدیریت کامل مجموعه شهری دخالت دارند که خوشبختانه این انسجام در لاهیجان دیده می شود و تلاش خواهیم کرد با استفاده از نظرات کارشناسان مختلف پیرامون مسائل شهری مدیریت مجموعه شورای شهر را به سمت جذب اعتماد کامل مردم پیش ببریم و تحولات بیشتری را در بخش های رفاهی و خدماتی ایجاد کنیم.

ابراهیم مهربان افزود: در شورا هم قسم شده ایم که اتاق شیشه ای برای خدمت به مردم ایجاد کنیم، هیچ کاری از دید مردم پوشیده نخواهد بود چون کتمان راه بجایی نمی برد و ما نمایندگان معتمد مردم خواهیم ماند.

وی وجود اختلاف سلیقه ها در شورا را چالش ندانست و افزود: وجود سلایق مختلف و نظرات متعدد باعث می شود تا مشکلات مردم موشکافانه مورد بررسی قرار گیرد.

مهربان از انجام مطالعات احداث منوریل گردشگری در لاهیجان خبر داد و گفت: منوریل در جابجایی شاید در بسیاری از کشورها از چرخه حمل و نقل خارج شده باشد ولی در بخش توریسم و جذب گردشگر برای مناطق گردشگری قطعا دارای جاذبه خواهد بود.

رئیس شورای شهر لاهیجان، منوریل را یک تکنولوژی و سیستم حمل و نقل مدرن دانست که تاکنون در ایران اجرا نشده است و لاهیجان اولین شهری خواهد بود که از این سیستم با کارایی حمل و نقل در محدوده اجرایی توریستی و جاذبه جذب توریست استفاده خواهد کرد و در فازبندی تعریف شده توسعه آن به سمت تله کابین و اتصال آن به مناطق توریستی خواهد بود.

وی تأمین اعتبار مطالعات منوریل را با استفاده از اوراق مشارکت یا فاینانس و ایستگاه منوریل در لاهیجان را از مقابل باغ ملی تا هلال‌احمر و حاشیه استخر اعلام کرد.

ابراهیم مهربان، حمایت از سرمایه گذار و جذب سرمایه‌گذاری را مهم دانست و گفت: گاهی سرمایه گذاران با حمایت های معنوی مسئولین انگیزه بیشتری پیدا می کنند.

رئیس شورای شهر لاهیجان از دیدار اخیر شورای شهر لاهیجان با نماینده ولی فقیه در استان خبر داد و گفت: درخواست ملاقاتی با استاندار هم به جهت هماهنگی برای بودجه سال آینده و برنامه های توسعه ای لاهیجان در بخش های مختلف داشته ایم که تاکنون محقق نشده است.

خوشحال، سخنگوی شورای شهر لاهیجان هم در این جلسه به طرح برخی مصوبات مربوط به مباحث ساماندهی امور شهری و پاسخگویی به سوالات خبرنگاران در این حوزه پرداخت.

ایسنا