رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۶ تیر ۱۳۹۸

شجره طیبه - نمایش محتوای صدا

 

 

شجره طیبه

بسیج در پيروزي انقلاب اسلامي و هشت سال دفاع مقدس نقش برجسته و تعيين كننده اي داشته و با طلايه داري در جبهه ها باهزاران شهید، جانباز و آزاده در طول دوران جنگ تحميلي دين خود را به اسلام و انقلاب اسلامي به خوبي ادا نمود.

 

در ايام پس از جنگ تحميلي نيز بسیج به عنوان ميعادگاه تداوم دفاع همه جانبه از ارزش ها و دستاوردهاي انقلاب اسلامي در عرصه هاي فرهنگي، اجتماعي، سياسي و علمي عرصه ديگري از حيات خويش را به نمايش گذاشت و از این روست که مقام معظم رهبری بسیج را پشتوانه ی اصلی انقلاب اسلامی دانست و همين امر به خوبي مويد اين نكته است كه در دوران اخير توجه بيش از پيش و همه جانبه به بسیج لازم و ضروري به نظر مي رسد.

 

بمنظور حفظ، ترویج و تداوم این ارزش ها گروه بسیج و مناسبت های انقلاب اسلامی صدا و سیمای مرکزگیلان به ساخت برنامه تلویزیونی با عنوان شجره طیبه اقدام کرد.

برنامه شجره طیبه با تکیه بر باورهای دینی و تفکر بسیجی در قالب مجله تصویری با آیتم های: تیتراژ، وله ، پلاتوی مجری ، دعوت از میهمانان و مصاحبه با آنها وگزارش هفته شامل: (مراسم استانی، معرفی بسیجی نمونه و پایگاه نمونه ) و (معرفی سایت، مجله، کتاب و فیلم مربوط به فرهنگ دفاع مقدس) و برگزاری مسابقه غیر حضوری تهیه، تولید وپخش می شود.

برنامه شجره طیبه در 24 قسمت در روزهای شنبه هر هفته بمدت 30 دقیقه از سیمای مرکز گیلان پخش می شود.

 

عوامل برنامه :

تهیه کننده این برنامه : سیدهادی میرعبد العظیمی

دسیار تهیه: علیرضا شعبانی نژاد

کارگردان: فردین مهر آئین

مجری: سیدحسین رضویان

گزارشگر: پیام جعفری

ساخت وله و تیتراژ و تدوین: سید جعفر رحیمی مقدم