جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

پیام گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام گیلان

شناسه : 64341788

بشر از زمان های دور در محاصره اطلاعات بوده است. هنگامی که می بینید و زمانی که می شنوید و آنگاه که صحبت می کنید، عمل تبادل اطلاعات را انجام می دهید. بخش مهمی از آگاهی و معرفت، از طریق دریافت، پردازش، ضبط و انتقال اطلاعات درباره واقعیات تشکیل می شود.

نظر به گستردگی عوامل مختلف و موثر در يک فرآيند اطلاع رسانی، که امروزه بسيار گسترده بوده و به صورت يک رشته تخصصی علمی درآمده است، و برای هماهنگی و تسريع در عرضه خدمات اطلاع رسانی و همچنين احتراز از اتلاف توانها، مشارکت و معاضدت همه دست اندرکاران ذی ربط را تاکيد می کند.

ارتباطات رسانه ای باعث می شوند تا روابط انسان ها از تداوم و طول زمان بیشتری برخوردار شوند و افراد در ارتباطات خود به مولفه های اعتبار و اعتماد توجه بیشتری داشته باشند.
در توسعه ارتباطات رسانه ای روابط عمومی های به عنوان مثال باید به عوامل گوناگون مانند توجه به شرایط اجتماعی و فرهنگی سازمان و مخاطبان، شناخت سلایق آنها، آموزش و مهارت های تخصصی و غیر تخصصی فعالان عرصه روابط عمومی ها، نگرش مدیران ارشد و شناخت افکار عمومی توجه متفاوتی داشته باشند تا در توسعه فضای اطلاع رسانی و ارتباطات رسانه موفقیت بیشتری بدست آورند.

پیام گیلان عنوان بخشی از برنامه های رادیو گیلان است که به طور زنده به مدت 30 دقیقه پخش می شود در این بخش اطلاع رسانی لازم در خصوص مسائل مختلف اجتماعی، فرهنگی و همچنین رویدادهای استان که به صورت اطلاعیه به صدا و سیمای مرکز گیلان می رسد برای مخاطبین عنوان می گردد.

یکی دیگر از آیتم های این برنامه اطلاع رسانی در مورد ترافیک شهری پلیس راه می باشد که در دل این برنامه برای مخاطبین مورد نظر خود پخش می شود.

 

عوامل این برنامه:

تهیه کننده: رحمت حقی پور

گویندگان: فرحروز دواتگر، سیده جماور هاشمی، ربابه مهرگان، جلال موسوی