رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

نقطه سر خط - نمایش محتوای خبر

 

 

نقطه سر خط

شناسه : 64323111
Loading the player...

بیین افق های روشن زندگی در جامعه، نشاط اجتماعی، اعتماد به نفس، تلاش در جهت اشتغال، ایجاد و تقویت خودباوری فردی و اجتماعی، افزایش رضایتمندی و امید به زندگی از طریق نمایش هنرمندانه بر اساس داستان از نکاتی است که با توصیه و دستور اکید محسن نصرپور مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان در تله فیلم نقطه سرخط لحاظ شده است.

کار نویسندگی تله فیلم «نقطه سر خط» در ابتدای سال 90 شروع شد و کار تولید این فیلم توسط گروه اجتماعی سیمای مرکز گیلان در آبان ماه آغاز گردید و تا پایان آذر ماه تصویربردار آن به به اتمام رسید و در حال حاضر در مرحله آهنگ سازی قرار دارد.

این فیلم با لوکیشن های متنوع از مناطق کوهستانی گیلان و آسایشگاه سالمندان رشت در 90 دقیقه نگاهی دارد به زندگی سالمندان در آسایشگاه و همچنین ایجاد نشاط و میل به زندگی ساکنین در آسایشگاه را به تصویر می کشد و می خواهد مطرح نماید که آسایشگاه نه تنها پایان زندگی نیست بلکه می توان در آن با پشتکار و تلاش و با امید و نشاط به زندگی و کار ادامه داد.

 

برای مشاهده نسخه کامل این برنامه اینجا را کلیک نمایید

عوامل برنامه عبارتنداز:

تهیه کننده: صادق میرزایی

کارگردان: ابراهیم نعمتیان

مدیرتولید: اسماعیل حاجتی

نویسنده: کوروش اسماعیلی

دستیار کارگردان و برنامه ریز: علیرضا اسد بکی

تدوین: مصطفی نبوی

آهنگساز: پدرام ایمانی

تصویربردار: امیر نوربخش

طراح صحنه و لباس: سینا فیض

صدابردار: حمیدرضا سلیمان زاده

گریم: مهدی صیاد، فروغ عموزاده

منشی صحنه: نازنین ره

بازیگران: محمدرضا فتحی، محمد علی حقانی فر، تیما کریمی، نسرین بابایی، فاطمه علی پرست، رضا دادرس، مهدی یوسفی زاده، فاطمه اخلاقی، محمد حاجتی، طاهره موحدی، مریم جهانی، کریم فخاری، وحید محبوب بشری، کریم سیدان