رونق تولید ملی | جمعه، ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

عصر جمعه با شما - نمایش محتوای خبر

 

 

عصر جمعه با شما

شناسه : 41718015
Loading the player...
«عصرجمعه با شما» برنامه‌ای است عصرگاهی با درونمایه‌ای طنز که جمعه‌ها از ساعت 17 به مدت 120 دقیقه روی آنتن رادیو گیلان قرار دارد.
این برنامه عصرگاهی به گونه‌ای است که با حال و هوای عصر جمعه همخوانی دارد و در عین‌حال یک فضای مفرح را برای شنوندگان آن ساعت از روز فراهم می‌آورد. عصر جمعه باشما از بخش های مختلفی شامل: ترانه ای درخواستی ، اجرای لطیفه های رسیده پیامکی ازسوی مخاطبان ، حضورمیهمان برنامه ومسابقه تلفنی تشکیل شده است .
عصرجمعه از جمله لحظه های آرامش و آسایش مردم بعداز كار و تـلاش هفتگی است که نیازمند نفسی تازه كردن و به استراحتی پرداختن است. با چنین نگرشی، آرامش آفرینی در جامعه ، هم در قالب گفتنی ها و نمایش، هم پخش موسیقی درخواستی به عهده دست اندركاران بخش عصرگاهی رادیو گیلان است.   
در برنامه «عصرجمعه با شما» مصطفی رفیعی باصدای طنین اندازش به اجرای این برنامه می پردازد، تهیه کننده این برنامه مفرح مهدی آذری و با همکاری نمایش رادیو گیلان شامل: مهدی مددکار، مهدی مخبری، حسین سیری ، محمود فدایی کار، ابراهیم عاطفی، ابوذر جلالی ، مجید پتکی، طاهره اسماعیلی ، صدف پیشه احسان ، سارا باقری ، دنیا باقری آماده می شود. 
 
تاریخ تولید: 1393/02/23
تهیه کننده : مهدی آذری
بازیگران: مهدی مددکار، مهدی مخبری، حسین سیری ، محمود فدایی کار، ابراهیم عاطفی، ابوذر جلالی ، مجید پتکی، طاهره اسماعیلی ، صدف پیشه احسان ، سارا باقری ، دنیا باقری