جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

صبح و نشاط - نمایش محتوای خبر

 

 

صبح و نشاط

شناسه : 38373680
Loading the player...
ویژه برنامه "صبح و نشاط "در ایام الله دهه فجراز شنبه تا چهارشنبه ساعت 07:30 به مدت 90 دقیقه به صورت زنده از سیمای مرکزگیلان پخش می شود.
"صبح و نشاط" یک برنامه تلویزیونی با رويكرد اجتماعی از برنامه هاي پرمخاطب و جذاب شبكه استانی باران مي باشد و هدف آن، ايجاد روحيه نشاط و امید در مخاطب و ترویج سبک زندگی ایرانی –اسلامی و ارتقاء فرهنگ عمومی است.
پيروزي انقلاب اسلامي در ايران تنها يك حادثه داخلي براي تغيير يك رژيم سياسي نبود. بلكه همان‌گونه كه بسياري از دولتمردان آمريكائي، اسرائيلي و اروپائي در خاطرات خود از آن روزها تعبير كرده‌‌اند، انقلاب از ديدگاه آنان زلزله‌اي ويرانگر براي جهان غرب بود.
گذشته از آنكه آمريكا مطلوبترين شرائط جغرافيائي، اقتصادي و نظامي را در يكي از حساسترين مناطق جهان كه مرزهاي طولاني با رقيب (دولت شوروي) داشت، از دست مي‌‌داد امواج اين انفجار بزرگ رژيمهاي وابسته به غرب را در ممالك اسلامي و بلاد عربي متزلزل و بيمناك كرده بود. پيام اصلي انقلاب اسلامي ماهيتي فرهنگي داشت و مبتني بر انديشه ديني و ارزشهاي معنوي بود.
موضوعات برنامه عبارتند از: اعلام موضوع برنامه و معرفی بخش ها توسط مجری،گزارشدر ارتباط با انقلاب گزارش های متنوع پخش می شود، ورزش صبحگاهی (زورخانه ای با حضور مرشد پیشکسوت استان بطور زنده)، از بخش های ویژه و متنوع این برنامه بیان دیدگاه های مردمی در قالب طنز عروسکی با اجرای (نازک بین) است، وله های مفهومی، مستند گزارش های گیلان و همچنین دراین برنامه سه مجری دربخش های مختلف به اجرا می پردازند.
 
سال تولید: 931110
تهیه کننده : رضا سیف پور
کارگردان : علی باباخانی 
دستیار تهیه : جلال (مونیک) رفیعی مقدم 
تصویربرداران: محسن نوربخش، نادرامیدوار، عباس خان درخشان
صدابردار: حمیدرضا یاسوری
مجری ها : رضا محبی ، راحله قاضی ، سمیرا آقایی
توینگر: سید علی حسینی نسب
دستیار صدا و تصویر: مجتبی کاظمی ، فرزاد قندی
رایانه : محمد ضمیر
صداپیشه: حسین سیری
عروسک گردان: نسرین قلی پور
منشی صحنه: طاهره رفاهی
تدارکات: سیامک رقم گیر
ارتباطات : ابراهیم نمازی
تکنیسین ضبط: مرتضی تیززا
گزارشگر: ارشد امیر اسکندری، بهزاد دانش فر، مرتضی جلوه 
موسیقی تیتراژ : آرش عشقی 
نورپرداز : مجتبی تیززا