سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۸ مرداد ۱۴۰۰

ما می توانیم - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

ما می توانیم

Loading the player...
 

برنامه « ما می توانیم» کاری از رادیو گیلان، به انعکاس توانمندی ها و قابلیت های تخصصی استان با توجه به شعار سال می پردازد.

 

این برنامه هر هفته روزهای شنبه و دوشنبه از ساعت 13:45 از صدای مرکز گیلان پخش می شود و باز پخش آن روزهای یکشنبه و سه شنبه در همان ساعت می باشد.

رهبر انقلاب در بیان علت انتخاب شعار «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» به عنوان نقشه راه کلی سال ۹۳، به گامهای بلند و تجربیات موفق ملت و امکانات و ظرفیت های وسیع کشور اشاره کردند و افزودند: مسیر پر افتخار «اقتدار ملی» با تمرکز مسئولان و مردم بر این شعار، با شتاب بیشتری پیموده خواهد شد.

 

رادیو گیلان تلاش دارد با توجه به قابلیت ها و استعدادهای استان گیلان در زمینه های مختلف از جمله علمی، کشاورزی، اقتصادی، گردشگری و حتی تکنولوژی و فناوری در برنامه « ما می توانیم» با بخش های مختلفی شامل: فرهنگ، عزم ملی و مدیریت جهادی/ گردشگری، عزم ملی و مدیریت جهادی/ محیط زیست، عزم ملی و مدیریت جهادی/ بازارهای محلی، عزم ملی و مدیریت جهادی و... به انعکاس این ظرفیت ها و توانمندی های کم نظیر استان در عرصه های مختلف در راستای توسعه استان استفاده مطلوب داشته باشند.

از مهمترین اهداف این برنامه تحقق شعار سال است.

 

       
       

 

تاریخ تولید: 1393

گوینده، نویسنده : مهدی آذری

تهیه کننده: مهدی آذری

گزارشگر : داریوش محمدی

صدابردار : معصومه همتی